Суспільство  |  02.03.18  |  п'ятниця
 

Навчальні заклади Львова можуть призупинити роботу до 6 березня

Відповідні рекомендації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України пов'язані з газовою кризою і стосуються навчальних закладів по всій країні.

За словами очільника міністерства Ігоря Насалика, з метою економії споживання блакитного палива, роботу шкіл, дитсадків, а також вищих навчальних закладів рекомендується припинити до 6 березня включно.

"Відповідно до наказу, починаючи з сьогоднішнього дня рекомендувати… зупинити роботу дошкільних навчальних закладів, в школах і вищих навчальних закладів терміном до 6 березня включно",

– заявив міністр з парламентської трибуни 2 березня, під час години запитань до уряду.

Крім того, додав Насалик, зазначеним закладам також надали рекомендації щодо перегляду температурного режиму зі встановленням його на рівні мінімально допустимих норм.

Керівників підприємств та заводів міністр закликав переглянути плани роботи виробництва задля економії газу.

Під час свого виступу Ігор Насалик також заявив про переведення енергогенерувальних компаній з газового палива на мазут, завдяки чому країна зможе заощадити від 15 до 20 млн кубометрів газу на добу.

Як повідомлялося, російська газова монопольна компанія "Газпром" відмовилася з 1 березня здійснювати поставку НАК "Нафтогаз України" блакитного палива. Також компанія повернула Києву раніше отриману передоплату.

Нагадаємо, нещодавно ціла низка львівських шкіл призупинила навчання через спалахи захворюваності на ГРВІ. Навчальний процес в усіх школах Львова повністю відновився з 26 лютого.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах