Суспільство  |  23.07.19  |  вівторок
 

Два львівські виші потрапили у ТОП-5 найпопулярніших університетів серед вступників

Також у МОН назвали найпопулярніші спеціальності у 2019 році.

ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка» потрапили до десятки найпопулярніших університетів серед вступників. Про це повідомляє пресслужба МОН.

Львівський університет посів друге місце та отримав понад 36 тисяч заяв від абітурієнтів, натомість до Львівської політехніки, яка у рейтингу посіла четверте місце, подали майже 30 тисяч заяв.

Найпопулярнішим серед вступників став КНУ імені Тараса Шевченка. Також до рейтингу потрапили Київський політехнічний інститут та Національний торговельно-економічний університет.

Серед спеціальностей лідирують філологія (65,5 тис. заяв), право (65 тис. заяв), менеджмент (50 тис. заяв), комп'ютерні науки (39 тис. заяв), середня освіта (35,6 тис. заяв), журналістика (30 тис. заяв), економіка (28 тис. заяв), інженерія програмного забезпечення (27 тис. заяв), психологія (25,6 тис. заяв) та медицина (25 тис. заяв).

Додамо, що загалом на бакалавра цьогоріч подали 831 493 заяви у паперовій та електронній формах. Подавати документи можна було до 22 липня.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах