Суспільство  |  04.09.16  |  неділя
 

Населення України буде скорочуватися, - експерт

Депопуляція - головна проблема європейських держав, яка не омине Україну, і в найближчі роки населення країни продовжить зменшуватись.

Про це заявила Елла Лібанова, голова Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи.

Лібанова зазначила, що, згідно з останніми прогнозами фахівців, проведеним ще три роки тому, в 2050 році населення України становитиме лише 36 мільйонів чоловік, проте в поточному році робити точні прогнози стало неможливим, оскільки для точного прогнозування потрібні вікові склади по однорічних групах, а така інформація в Україні відсутня.

За словами Лібанової, чисельність європеоїдної раси різко скорочується, і навіть в цілком благополучних країнах з точки зору економіки народжуваність різко впала. Однак в таких країнах Європи чисельність населення буде знижуватися повільніше, ніж в Україні, оскільки там високий потік мігрантів і висока тривалість життя, чого не скажеш про нашу країну.

В Україні, зазначає експерт, протягом останніх років смертність перевищувала народжуваність, більш того, багато громадян України виїжджають з країни, і зробити точний прогноз вже нереально - згідно тільки з офіційною інформацією, зараз за кордоном працюють не менше 3-ох мільйонів наших громадян.

 
 

Коментарі (14) перегляди: 2914

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...