Суспільство  |  22.08.19  |  четвер
 

Напередодні Дня Незалежності українці зможуть потрапити на екскурсію до Верховної Ради

З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у столиці проведуть екскурсії Верховною Радою.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВРУ.

«23 серпня Верховна Рада України запрошує громадян відвідати екскурсії з нагоди Дня Державного Прапора України. У цей день гості Парламенту матимуть змогу сфотографуватися біля національної реліквії – головного Прапора держави — Прапора Незалежності, який народні депутати першого демократичного скликання внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року»,

- йдеться у заяві.

Окрім цього, учасники екскурсії завітають на балкон сесійної зали, в якій ухвалюються закони України, оглянуть колекцію експонатів, безпосередньо пов’язаних з історією українського парламенту, дізнаються більше про історію зведення сесійного будинку, а також оглянуть експозицію музею українського парламентаризму.

Як зазначається, екскурсії проводитимуть 23 серпня з 10:30 до 16:00. Для того, аби стати їхнім учасником, потрібно зареєструватися та обрати час відвідин.

Нагадаємо, в Одесі з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України мешканці та гості міста зможуть відвідати кораблі Військово-Морських Сил Збройних Сил на Морському вокзалі.

Про це повідомляє zik.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах