Суспільство  |  13.06.18  |  середа
 

Надія Савченко написала листа Путіну

Нардеп просить звільнити 66 українських політичних в'язнів, що внаслідок суттєво змінить у кращий бік стан Росії на міжнародній арені.

Народний депутат Надія Савченко звернулася з відкритим листом-проханням про звільнення українських політв'язнів до президента РФ Володимира Путіна.

Про це йдеться на її сторінці у Facebook.

Зокрема, нардеп просить російського президента звільнити 66 українських політичних в'язнів, серед яких, Олег Сенцов, Роман Сущенко, Володимир Балух, Олександр Кольченко, Станіслав Клих.

"Звільнення українських громадян, які перебувають в ув'язненні в Російській Федерації, покаже всьому світові вашу добру волю і суттєво змінить у кращий бік стан Росії на міжнародній арені, а також дозволить істотно поліпшити двосторонній діалог з багатьма країнами",

- написала в листі Савченко.

Нагадаємо, з кінця березня Надія Савченко перебуває у СІЗО СБУ за підозрою у підготовці масштабних терактів у Києві у співпраці з керівництвом невизнаної "ДНР" та спробу повалення державного ладу.

Шевченківський районий суд Києва продовжив арешт нардепа до 13 липня 2018 року.

Раніше експертиза на поліграфі підтвердила, що Савченко мала намір здійснити збройне повстання, щоби захопити державну владу в Україні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах