Суспільство  |  08.06.18  |  п'ятниця
 

Мураєв відповів на звинувачення у державній зраді

Депутат стверджує, що атака на нього почалася через його телеканал, який нібито хочуть зробити підконтрольним чинній владі.

Про це депутат Євген Мураєв написав в Facebook

З його слів, він не висловлював особистого ставлення до Олега Сенцова, якого утримують в Росії за звинуваченням у тероризмі, а кримінальне провадження відкрите проти нього ГПУ за статтею "Державна зрада" є засобом тиску на політичних опонентів і непідконтрольні ЗМІ.

"У нас вже була історія з Надією Савченко, коли влада всіма зусиллями створили кумира і нового героя, якого використовували і для конфронтації з північним сусідом, і як інструмент для тиску на світову громадськість. Але коли Надія повернулася, вона висловила думку, протилежне Адміністрації Президента",

- написав він.

Як раніше повідомлялося, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження проти депутата Верховної Ради Євгена Мураєва, який володіє правами на телеканал NewsOne.

Приводом для таких радикальних дій послужило інтерв'ю Мураєва, який він дав іншому українському телеканалу 112. У ньому прозвучала наступна фраза:

"Сенцова можна по-різному сприймати. З урахуванням того, що людина готувала підпали і вибухи: для однієї частини населення він є терористом, для націоналістичної частини він є героєм. І час покаже, хто правий".

Пізніше відомство Юрія Луценка, на підставі звернення Пашинського, заявило про відкриття кримінальної провадження проти Євгена Мураєва за статтями "Державна зрада" і "Неправдива інформація про злочин".

Досудове розслідування кримінального провадження доручено СБУ.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах