Суспільство  |  03.04.18  |  вівторок
 

Глава СБУ пов'язав вибух у Львові зі "справою Савченко"

Зі слів Василя Грицака, його відомство затримало двох провокаторів, що на території Личаківського цвинтаря підірвали вибухівку на польському меморіалі.

Про це глава СБУ Василь Грицак заявив під час робочої поїздки в Одеську область.

Він зазначив прямий зв'язок між "справою Савченко", яка нібито намагалася вбити Президента, Прем'єра, спікера Ради і депутатів парламенту, і провокаціями на території Львівської, Одеської та інших областей України.

На думку Грицака, за всіма цими спробами дестабілізації стоять російські спецслужби і найближче оточення колишнього президента Віктора Януковича. Головна мета - викликати міжетнічні конфлікти, атакуючи пам'ятники національних меншин країни, як це було у Львові, коли невідомі намагалися зруйнувати "Меморіал львівських орлят" на Личаківському цвинтарі.

Як стверджує глава СБУ, двоє провокаторів затримали і вони вже зізналися в роботі на Януковича під контролем спецслужб Росії.

Нагадаємо, що раніше в польський автобус під Львовом стріляли з гранатомета.

Як раніше повідомлялося, в Польщі зростає негативне ставлення до українців. Майже 40% польських громадян в тій чи іншій мірі відчувають антипатію до жителів України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах