Суспільство  |  07.12.18  |  п'ятниця
 

На Закарпатті виявлено підозрілий квадрокоптер

За допомогою малого літального апарату переправлено незаконний товар за кордон України.

У четвер, 6 грудня, ввечері на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону разом із оперативними співробітниками та офіцерами внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби затримали українця, котрий, ймовірно, перемістив тютюнові вироби до Румунії.

Про це інформують у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Під час патрулювання кордону прикордонний наряд відділення «Солотвино» почув шум двигуна малого літального апарату. Для того, щоб виявити можливі місця зльоту та посадки квадрокоптера, було негайно задіяно групу реагування.

У результаті на околиці населеного пункту Солотвино було виявлено автомобіль «Форд» чеської реєстрації. У багажному відділенні автівки правоохоронці знайшли ноутбук, за допомогою якого здійснювалось дистанційне управління літальним апаратом.

Згодом було затримано водія автомобіля, котрим виявився 27-річний громадянин України.

Після розмови правоохоронців із румунськими колегами, стало відомо, що вони на вказаному напрямку знайшли пакунок із тютюновими виробами, який, ймовірно, переправив на суміжний бік затриманий українець за допомогою квадрокоптера.

За цим фактом, затриманого чоловіка доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення і складання адмінпротоколів. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах