Суспільство  |  13.06.19  |  четвер
 

На Яворівщині відкрили меморіальну таблицю Андрієві Білику

У селі Дубровиці на Яворівщині встановили меморіальну таблицю у пам’ять полеглого на Сході за територіальну цілісність та незалежність України бійця Андрія Білика.

Про це повідомив у четвер, 13 червня, радник голови Яворівської районної ради з питань роботи зі зверненнями громадян, зв’язків із ЗМІ та громадськістю Тетяна Янюк.

Меморіальну таблицю українському герою освятив отець Микола.

На освяченні меморіальної таблиці були присутні рідні та близькі світлої пам’яті Андрія Білика, а також представники районної та місцевої влади, духовенство та громадськість.

Андрій Білик народився 8 червня 1984 року у селі Дубровиця Яворівського району Львівської області. Мешкав у Львові, де закінчив НВК "Школа-гімназія "Сихівська". Призваний до війська у лютому 2015 року, службу проходив у 130-му окремому розвідувальному батальйоні. 

22 листопада 2015 року у селі Малинове, Луганська область, загинув, підірвавшись на вибуховому пристрої у зоні бойових дій. 24 листопада з Андрієм Біликом прощались у селі Дубровиці, де його поховали на місцевому цвинтарі.

Меморіальну таблицю на фасаді НВК "Школа-гімназія "Сихівська" встановили у травні 2017 року, згідно рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 28 квітня 2017 року.

Андрій Білик посмертно нагороджений медаллю "За військову службу Україні" за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Нагороду отримали батьки Андрія.

 

 

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах