Суспільство  |  03.08.21  |  вівторок
 

На вихідних у Львові перекриють декілька вулиць через благодійний велопробіг

Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

У суботу, 7 серпня, у Львові відбудеться щорічний благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» з Арсеном Мірзояном. Музикант спільно з благодійним фондом «Запорука» запрошують велолюбителів на прогулянку cередмістям Львова, адже за п’ять років велопробіг став великим родинним святом для сотень людей. 

Захід розпочнеться о 10.00 год.

Маршрут: просп. Свободи – просп. Чорновола – вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Грінченка – вул. Гетьмана Мазепи – вул. Замарстинівська – просп. Чорновола – просп. Свободи. За маршрутом велопробігу буде ситуативне короткотривале призупинення руху.

Кошти, виручені за реєстраційні внески, будуть спрямовані на капітальний ремонт кабінету функціональної діагностики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. У цьому кабінеті регулярно проходять обстеження онкохворі діти, у яких через рак відбулися зміни у роботі серцево-судинної та/або дихальної систем.

За чотири попередні роки було зібрано більше півмільйона гривень, за які придбано 5 інфузоматів та відремонтовано 6 палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Реєстраційний внесок складає 250 грн. 100% перерахованих коштів будуть спрямовані на благодійність.

Зареєструватись на велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» можна на Gastroli.ua.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах