Суспільство  |  23.10.19  |  середа
 

На вулиці Княгині Ольги завершують облаштування велодоріжки

Львів розширює веломережу. Одним з наймасштабніших проєктів є будівництво велодоріжки на вул. Княгині Ольги, яка є найкоротшим зв’язком між великим житловим районом на півдні м. Львова та центральною частиною міста. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Згідно з проєктом на вулиці буде облаштовано близько 18 тис. м² тротуарів, близько 6 тис. м² велодоріжки й до 1 тис. м² спільної зони. Загальна вартість робіт згідно з експортним звітом складає близько 32 млн 582 тис. грн. Наразі виконано понад 90% робіт від виділеного на цей рік бюджету.

Роботи по облаштуванню велодоріжки наразі активно тривають. Зараз на ділянці від вул. Сахарова до Володимира Великого активно асфальтуємо, аби до кінця тижня завершити асфальтування велодоріжки.

Надалі, за умов додаткового фінансування, ми плануємо перейти на ділянку від вул. Володимира Великого до вул. Наукової. Однак спершу там потрібно буде провести підготовчі роботи, зокрема, обрізку аварійних дерев на місці”,

— зазначив начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Ігор Матківський.

Загалом Львів перетнув позначку у 100 км велосипедних шляхів.

Нагадаємо, паралельно триває будівництво велодоріжки на пр. Чорновола, яка дозволить з’єднати центр міста зі смт Брюховичі.

Про це повідомляє vezha.net.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах