Суспільство  |  31.01.20  |  п'ятниця
 

На вул. Шевченка облаштують квазі-кільце

Учора, 30 січня, підрядна організація ТзОВ «Онур», на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочала капітальний ремонт вул. Шевченка.

Роботи відбуватимуться на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Проектно-кошторисна документація розроблена 2019 року проектною організацією ТзОВ «Трамдорпроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проектом передбачено повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття по вул. Левандівській, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж існуючих трамвайних колій в межах проектування, демонтаж існуючого дорожнього одягу з покриттям із мозаїки і бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин; тротуарів; велосипедних доріжок; технічних тротуарів, дорожньої розмітки; світлофорних об’єктів, влаштування контактної мережі трамваю, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, проектом передбачається заходи для маломобільних груп населення”,

— повідомив Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП «Львівавтодор».

Основні техніко-економічні показники реконструкції вул. Т. Шевченка (від вул. Залізничної до вул. Левандівської) з організацією кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична:

Загальна довжина реконструйованих та проектованих вулиць — 837 м, в тому числі:

вул. Шевченка — 346 м.;
вул. Левандівська — 200 м.;
вул. Проектована — 122 м.;
вул. Залізнична — 169 м.;
довжина трамвайних колій в одноколійному вимірі — 692 м.;
ширина проїзної частини — 7,5 — 12,6 м.;
кількість смуг руху — 2−4 шт.;
ширина смуг руху – 3,5 — 3,75 м.;
ширина смуги безпеки – 0,5 м.;
загальна площа покриття проїзної частини — 10018,5 м2;
загальна площа покриття тротуарів — 4776 м2;
загальна площа велосипедних доріжок — 1697 м2;
зупинки громадського транспорту — 6 шт.;
кількість світлофорних об’єктів — 3 шт.;
тривалість будівництва — 8 місяців.
Вартість виконання робіт згідно з договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», становить — 89,6 млн грн.

Як відзначає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, у зимові місяці проводитимуть роботи лише по заміні інженерних мереж. А вже з настанням стабільно теплої погоди проводитимуть асфальтування.

«Щодо ремонту вул. Шевченка, то її будемо роботи в три черги. Перша черга — це квазі-кільце. Друга черга — ремонт від церкви св. Анни і до вул. Ярослава Мудрого. Третя черга — від вул. Ярослава Мудрого і до вул. Залізнична»,

— повідомила Ірина Маруняк.

Про це повідомляє vezha

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах