Суспільство  |  14.03.19  |  четвер
 

На львівському вокзалі відбувся музичний флешмоб

14 березня - День українського добровольця, котрий вшанували в багатьох містах України.

У четвер, 14 березня, з нагоди Дня українського добровольця на залізничному вокзалі Львова в межах всеукраїнського флешмобу виступив військовий оркестр Національної академії сухопутних військ.

Також у цей день до всеукраїнського флешмобу долучилися військові музичні колективи в інших великих містах України, а саме у: Києві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Одесі, Харкові, Чернігові, Рівному та Дніпрі.

Військові музичні колективи виконали певні композиції, чим вшанували мужність і героїзм захисників України – учасників добровольчих формувань.

Нагадаємо, що 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. На початку квітня цього ж року батальйон передислокувався на Дніпропетровщину й отримав назву «Дніпро-2», командиром якого став Олег «Мольфар» Короташ.

17 січня 2017 року Верховна Рада України встановила День українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Це було зроблено для подальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах