Суспільство  |  08.12.19  |  неділя
 

На Львівщину на постійне перебування привезли мощі святого Юди Тадея

Мощі перебуватимуть у Стрию, у храмі Йосафата Коциловського УГКЦ.

На Львівщину із Рима передали мощі одного з найбільш шанованих християнських святих – святого апостола Юди Тадея. Про це повідомляє Стрийська єпархія УГКЦ, пише Твоє місто.

Мощі постійно перебуватимуть у Стрию, у храмі блаженного священномученика Йосафата Коциловського. Їх привіз канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре (Рим).

Мощі виставлені для привселюдного почитання. Молитовно вклонитися перед ними можна під час богослужінь, що відбуваються у храмі щоденно.

Окрім того, до 15 грудня частинка мощей святого Юди Тадея перебуватиме на Золочівщині, у храмі успіння Пресвятої Богородиці в селі Струтин.

Святий Юда Тадей належить до дванадцяти найближчих учнів Ісуса Христа. Оскільки він мав таке ж ім’я, як і зрадник Ісуса, то люди про нього забули, але згодом було доведено, що йдеться про двох різних людей. Після воскресіння Господнього, апостол Юда Тадей проголошував Слово Боже в Галилеї, Самарії, Сирії та інших місцях. Помер мученичою смертю у Персії або Сирії. Згодом його тіло було перевезено до Риму та захоронене в Соборі Святого Петра.

Останнім часом поширюється культ св. Юди Тадея. До нього звертаються у найбільш важких життєвих обставинах та безнадійних справах. Його пам’ять в УГКЦ згадують 2 липня.

Про це повідомляє inlviv.in.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах