Суспільство  |  19.11.18  |  понеділок
 

На Львівщині знову виявлено нелегальний скотомогильник

На території виявлено близько 200 кілограмів кісток великої рогатої худоби.

У Жовківському районі було виявлено нелегальний скотомогильник. В урочищі Стрільбище львівські екологи знайшли яму з рештками великої рогатої худоби.

Про це інформують у прес-службі Державної екологічної інспекції Львівської області.

У суботу, 17 листопада, працівники Державної екологічної інспекції Львівщини перевірили територію Сопошинської сільської ради Жовківського району, де, за інформацією громадського інспектора з охорони довкілля, виявлено тваринні рештки.

«Складування відходів тварин, а саме – близько 200 кг кісток великої рогатої худоби, здійснено невідомим власником в урочищі Стрільбище на орієнтовній площі 5 м2. Також повідомили про факт правоохоронців»,  - зазначали у прес-службі Держекоінспекції Львівщини.

За словами начальника Держекоінспекції Львівщини Миколи Маланича, зафіксовано нелегальне скидання решток близько 20-30 голів великої рогатої худоби. Ймовірно, що цей скотомогильник влаштували самі мешканці, а не якесь підприємство. Проте висновки мають зробити правоохоронці. Екологи відібрали проби води та ґрунту.

Це вже не вперше активісти й екологи знаходять на території Жовківського району незаконне викидання тваринних решток.

Нагадаємо, що в лютому 2018 року в лісі біля села Боянець на Жовківщині знайшли незаконний скотомогильник, площею три гектари. Також у липні цього року неподалік Жовкви поблизу лісового масиву «Заруддя» виявили ще одне нелегальне скидання тваринних решток.

За словами Миколи Маланича, за цими фактами ще тривають слідчі дії. Відповідно до проб ґрунту на місці скотомогильників, виявлено забруднення території.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах