Суспільство  |  11.01.19  |  п'ятниця
 

На Львівщині запрацювала закинута залізнична станція

Залізнична станція Сянки у гірському Турківському районі є найвіддаленішою у Львівській області. Недавно її реконструювали, оновивши будівлі та комунікації.

Вартість реконструкції сянківської залізничної станції сягає більше 22 мільйонів гривень.

З будівельних робіт було виконано підсилення конструкції вокзалу, встановлення нових елементів шатрового даху, заміна системи водопостачання. Також будівельники повністю відновлювали мережі електропостачання, зв'язку та освітлення.

Станція обслуговує пасажирів, які приїжджають у Сянки, що у Турківському районі знаходиться Західний реабілітаційно-спортивний центр. Його клієнти є пасажирами, котрих приймає станція.

Щоб забезпечити комфортне перебування на станції в очікуванні потягів, були  відремонтовані посадкові платформи та упорядкована прилегла територія. Окремі вигоди пристосували для пасажирів з інвалідністю. Для них на залізничній станції працює кімната відпочинку, а на вході та виході з вокзалу обладнані пандуси та облаштовані окремі місця на стоянці. Для посадки та висадки пасажирів на інвалідних візках на залізничній станції обладнана мобільна підйомна платформа.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...