Суспільство  |  11.07.18  |  середа
 

На Львівщині відкрили ведмежий притулок

Цей рекреаційний центр створений для порятунку бурих ведмедів з пересувних зоопарків, ресторанів та цирків, для реабілітації та відновлення природнього балансу тварин

Cьогодні, 11 липня, у Яворівському районі Львівської області офіційно відкрили ведмежий притулок "Домажир", інформує прес-служба Львівської ОДА.

Створення цього унікального об’єкту розпочалось у 2014 році із підписання Меморандуму між Міжнародним фондом "Чотири лапи" та Львівською облдержадміністрацією. У заповідник проінвестовані 1,2 млн євро.

Притулок збудований в межах біосферного резервату "Розточчя". Він відповідає основним завданням сталого розвитку. Зокрема, тут є великий вольєр, де може бути 3 тварини одночасно, амфітеатр, розширена відпочинково-освітня зона. Площа центру становить майже 20 га, з ведмедями працюють доглядальники, які люблять тварин і віддані справі.

Зараз тут перебувають 8 ведмедів. Умови утримання тварин максимально наближені до природних і відповідають фізіологічним та поведінковим потребам тварин.

На території притулку також є місце для купання, барліг для відпочинку та спеціальні іграшки для розвитку чотирилапих. Кожен ведмідь має свій особистий вольєр площею мінімум 1 тис. кв. метрів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах