Суспільство  |  19.08.18  |  неділя
 

На Львівщині буде Центр підготовки фермерів

У рамках Програми підготовки фермерів та суб’єктів підприємництва у сфері агропромислового комплексу на Львівщині планують створити Центр підготовки фермерів.

Питання про створення Центру підготовки фермерів порушилось на засідання робочої групи з напрацювання Програми підготовки фермерів та суб’єктів підприємництва у сфері агропромислового комплексу. Засідання відбулось у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Про це інформує прес-служба ЛОДА. 

Людмила Гончаренко, т. в. о. директора департаменту агропромислового розвитку, зазначила, що реалізовуватись цей проект буде разом з Львівським обласним центром зайнятості та ГО "Асоціація роботодавців Львівської області".  Очікується, що в майбутньому він дозволить підвищувати кваліфікацію працівників агропромислової сфери, навчати фермерів, членів сільськогосподарських кооперативів. 

Голова Львівської обласної асоціації фермерів і землевласників Ярослав Кардаш наголосив, що навчальний процес буде мати практичну складову. Зокрема, слухачі матимуть змогу отримати професійні навички на практиці в агроформуваннях області.

У засіданні робочої групи взяли участь представники Львівського національного аграрного університету, Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, Львівського обласного центру зайнятості, ГО "Асоціація роботодавців Львівської області" та ГО "Львівська обласна асоціація фермерів і землевласників". 

За результатами засідання робочою групою було прийтяте рішення розробити пропозиції до навчального плану підготовки (перепідготовки) робітників з професії "Фермер". Навчатимуть професії у Центрі зайнятості.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах