Суспільство  |  20.07.18  |  п'ятниця
 

На LvivMozArt привезли знамениту скрипку Моцарта

22 липня на концерті-закритті фестивалю класичної музики австрійський скрипаль Франк Стадлер на оригінальному інструменті виконає скрипковий концерт славетного класика.

У п'ятницю, 20 липня, з музею в австрійському Зальцбурзі до Львова привезли особисту скрипку Costa Violine Вольфганга Амадея Моцарта, інформує прес-служба Львівської міськради.

"Вперше в історії України Львів має честь приймати цю коштовну гостю, адже скрипка не часто покидає межі зальцбурзького музею, лише у кількох країнах вона використовувалася і звучала на концертах, зокрема в Японії, Італії, Німеччині, Швейцарії, Литві та Кубі",

- сказано в повідомленні.

Відтак, з нагоди прибуття до Львова скрипки Моцарта, організатори фестивалю провели прес-конференцію.

"Я, знаючи більше вже про історію гастролей цього безцінного інструменту, розумію, яка велика честь бачити цей інструмент всього лише на ІІ фестивалі LvivMozArt. Власне Вільнюс мусів чекати 40 років, аби прийняти скрипку у себе. Японія подарувала майже 6 млн євро музею Моцартеуму і тому скрипка теж там була",

- розповіла Оксана Линів.

Нагадаємо, цьогорічний фестиваль LvivMozArt  присвячений молодшому синові Вольфґанґа Амадея Моцарта, Францу Ксаверу, талановитому композитору, що жив у Львові.

Фестиваль розпочався 13 липня та триватиме до 22 липня. Обов’язковою частиною програми на закритті 22 липня буде також виконання "Реквієм" великого класика.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...