Суспільство  |  11.09.19  |  середа
 

На Левандівці повторно вакцинують тварин через випадок сказу в лисиці

ЛКП «Лев» посилить такі свої дії в межах мікрорайону та 5-кілометрової карантинної зони довкола нього. Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.
Йдеться, зокрема, про, власне, Левандівку, вул. Шевченка, мікрорайони Рясне-1 та Рясне-2, вул. Городоцьку та частину села Рясне-Руське.
 
«Ми завжди поточно проводимо цю роботу. Але, зважаючи на такий випадок, ми просто посилимо свої дії в межах 5-кілометрової зони від Левандівки та перевакцинуємо вуличних тварин задля безпеки, — зазначає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак. — Загалом наша практика щорічної перевакцинації безпритульних собак є дуже правильною, адже жодне місто в нашій країні цього не робить. Та й у світі повторна вакцинація собак мало де практикується. Тобто ми забезпечуємо безпеку вуличних тварин і будемо продовжувати посилено працювати саме в карантинній зоні».
 
За словами посадовиці, тварина зі сказом надійшла з-поза меж міста. Відтак, важливо реалізувати низку заходів у співпраці з ЛОДА, аби таких випадків у Львові більше не траплялось. Як зазначив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак, міськрада скерує листа в облдержадміністрацію з проханням вжити необхідних запобіжних заходів.
 
До слова, мешканцям будинку, на територію якого потрапила лисиця зі сказом, зробили щеплення в одній із міських лікарень, а їхнім собакам, які мали контакт із хворою твариною, тричі провели вимушену вакцинацію, через два тижні її проведуть вчетверте. Наразі собаки перебувають у вольєрах під наглядом. 
 

Про це повідомляє dyvys.info

 
 

Коментарі (0) перегляди: 893

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах