Суспільство  |  17.05.22  |  вівторок
 

На Харківщині ввели "сухий закон" до кінця воєнного стану

Сьогодні у Харківській області заборонили продавати алкоголь до кінця дії воєнного стану. Про це свідчить розпорядження голови Харківської ОДА Олега Синєгубова, оприлюднене на сайті адміністрації, пише УНН.

Цитата

"Наказуємо: заборонити на території Харківської області до припинення або скасування у встановленому порядку воєнного стану торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України, та дезінфекційних засобів), окрім торгівлі пивом та слабоалкогольними напоями з 09:00 до 15:00 години (крім закладів громадського харчування) та з 09:00 до 21:00 години у закладах громадського харчування",

- ідеться у тексті розпорядження.

Деталі

Також заборонено продавати алкогольні напої та речовини, вироблені на спиртовій основі, військовослужбовцям Збройних сил України, Нацгвардії, іншим військовим формуванням тощо.

Наказ набуває чинності 17 травня.

Нагадаємо

Як писав УНН, з понеділка, 16 травня, у Києві дозволили продавати алкоголь у закладах громадського харчування з 11:00 до 22:00.

Про це повідомляє unn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e