Суспільство  |  15.03.19  |  п'ятниця
 

На борту літака, що розбився в Ефіопії, мав бути ще один пасажир

У дописі "Мій щасливий день" чоловік розповідає, як він уникнув посадки на літак, який за кілька хвилин розбився після зльоту.

Президент некомерційної організації International Solid Waste Association Антоніс Мавропулос написав на своїй сторінці у Фейсбук розповідь, що називається «Мій щасливий день».

Саме цей чоловік не встиг на рейс авіакомпанії Ethiopian Airlines Аддіс-Абеба – Найробі, який розбився за кілька хвилин після зльоту.

У дописі чоловік розповідає, що в аеропорту довго шукали його валізу, внаслідок чого він спізнився на пересадку на рейс у Найробі.

«Я нервував, тому що не було нікого, хто допоміг би мені швидко дістатися до гейта. Коли я прийшов, посадка була закрита і я бачив, як останні пасажири йдуть до літака. Я кричав, щоб мене теж пропустили, але мені не дозволили. Працівники аеропорту вибачилися за незручності і зареєстрували мене на наступний рейс», – повідомив Мавропулос.

Проте о 10:50, коли почалася посадка на наступний рейс, співробітники служби безпеки заборонили йому сісти і на той рейс. Пізніше в департаменті поліції чоловіку повідомили, що завдяки Богові він виявився єдиним пасажиром із рейсу 302, котрий вижив.

Нагадаємо, що пасажирський літак авіакомпанії Ethiopian Airlines, що летів від Ефіопії до Найробі (столиці Кенії), розбився за кілька хвилин після зльоту. На борту літака перебувало 149 пасажирів і 8 членів екіпажу. На жаль, з них ніхто не вижив.  

Відразу після авіакатастрофи літака Boeing 737 Max 8 Ефіопських авіаліній кілька країн (Китай, Індонезія, Ефіопія, Австралія, Сінгапур, Велика Британія, Ірландія, Нідерланди) заборонили використовувати цей тип авіалайнерів у власних повітряних просторах, оскільки це вже друга авіакатастрофа літака цього типу (перша сталася минулої осені в Індонезії).

Також Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) призупинило польоти літаків цього типу як європейських авіакомпаній, так і третіх країн, що здійснюють рейси до Європи.

Державіаслужба України видала рішення з безпеки польотів щодо тимчасового зупинення експлуатації літаків Boeing 737-8 MAX та 737-9 MAX.  

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах