Суспільство  |  05.07.14  |  субота
 

Помер митрополит Володимир

Сьогодні у Києві помер митрополит Української Православної Церкви Московського патріархату Володимир.

Про це повідомив офіційний сайт УПЦ МП.

"5 липня 2014 року відійшов до Господа Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир",

- йдеться в повідомленні.

У 78-річногомитрополита Володимира було онкологічне захворювання і хвороба Паркінсона. Крім того, він переніс операції на серці і стегні. Минулого тижня стан здоров'я Володимира сильно погіршився, у нього відкрилася кровотеча.

Він проходив лікування в одній з київських клінік. 3 липня секретар Блаженнійшого Олександр Драбинко повідомив, що стан митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира залишався тяжким, йому провели гемодіаліз. Митрополит Володимир помер у суботу вранці.

Монах і один з найшанованіших і найповажніших духпастерів у світі митрополит Володимир пізнав на собі методи лукавого. Колишня влада намагалась отримати контроль над церквою і паствою, проте блаженніший був непоступливим і всіляко рятував церкву, у якій замість славити Бога хотіли доручити проводити оспівування Януковича.

Янукович і Ко розгорнула цілий сценарій із повалення Володимира та намагалися фізично позбутись одного із символів світового православ'я. Про це розповів митрополит Олександр Драбинко, який був правою рукою блаженнійшого.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах