Суспільство  |  04.10.21  |  понеділок
 

«Ми входимо в червону зону. За кілька днів питання буде стояти жорсткіше»

Мер Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію із захворюваністю на COVID-19 серед мешканців міста. За останні дні динаміка госпіталізацій та кількості виявлених позитивних ПЛР-тестів не є позитивною, відтак, ймовірність входження Львова у «червону» епідеміологічну зону цілком ймовірна.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми червоної зони не уникнемо, ми вже у неї входимо. Думаю, за декілька днів питання буде стояти жорсткіше, бо є ріст захворюваності.

За кількістю людей, які мають позитивний ПЛР-результат, динаміка негативна, також є велике завантаження по лікарнях. Станом на ранок в лікарні швидкої допомоги було 372 людей госпіталізовано. За останню добу було госпіталізовано 35 людей, а не виписано нікого. Така динаміка зберігається останні 2 дні. Також ми відкриваємо для прийому хворих на COVID 8-му лікарню. Як правило, у важкі стани потрапляють люди, які не хворіли й не вакциновані. Тому вакцинація важлива. По вакцинації також маємо позитивну динаміку. Фактично, вже всі школи міста вийшли на вакцинацію 80% плюс»,

- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, за оперативними даними, станом на ранок 4 жовтня у Львові та на Львівщині підтверджено 152841 випадок інфікування коронавірусом, з яких 3940 – летальні. За минулу добу лабораторні центри провели 673 ПЛР-тести. Відтак, 295 – позитивні, з них львів’ян – 39. Загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 152841 особи, 3940 людей померло. 137176 пацієнтів одужало. По місту Covid-19 підтвердили у 73277 осіб, з яких 66363 вже одужало і летальних випадків – 1950.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах