Суспільство  |  19.09.17  |  вівторок
 

У Києві медики протестують проти медичної реформи Супрун

Велика колона людей вийшла з Майдану Незалежності до будівлі Верховної Ради. В акції протесту беруть участь близько 3 тисяч чоловік.

Відзначимо, що раніше медики анонсували поліції участь в їх акції 7 тисяч осіб, в зв'язку з чим поліція вжила заходів безпеки - перекрила кілька вулиць у центрі столиці.

"Встановлено фільтраційні рамки, чергує 3,5 тисячі поліцейських і працівників Нацгвардії",

- повідомляють очевидці.

Нагадаємо, що медики хочуть внесення змін до бюджету-2018, тому що "реформа Супрун" не передбачає необхідного фінансування для забезпечення конституційного права громадян на безкоштовну, якісну і доступну медичну допомогу.

Також медики вимагають призначити міністра охорони здоров'я, збільшити медичну субвенцію не менше ніж на 3,9 млрд грн, погасити заборгованість по виплаті зарплати.

Як раніше повідомлялося, в медицині борги із зарплат зросли в 30 разів. Згідно з офіційною статистикою, українським медикам заборгували близько 82 мільярдів гривень. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я. 

Нагадаємо, що найбагатший міністр в уряді - Уляна Супрун. В. о. міністра охорони здоров'я України другий рік поспіль залишається найзаможнішим членом Кабінету міністрів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах