Суспільство  |  19.07.18  |  четвер
 

Міському голові Сколе загрожує ув'язнення за хабар

Міського голову Сколе, що на Львівщині, Володимира Москаля вже вдруге за рік затримали за хабар та повідомили про підозру.

Про це повідомила прес-служба Прокуратури Львівської області. Раніше Володимира Москаля засудили на 6,5 років ув’язнення за хабарництво але він подав апеляцію.

Цікаво, що у квітні цього року міський голова Сколе пропонував встановити у центрі міста шибеницю для корупціонерів та публічно карати за хабарництво.

Володимира Москаля також затримували за хабар у розмірі 18 тисяч гривень у 2015 році. Тоді на час розгляду справи його відпустили під заставу у 48 тисяч гривень і на два місяці відсторонили від роботи. Цього року у березні його засудили до 6,5 років позбавлення волі. Але посадовець подав апеляцію і продовжував виконувати обов’язки міського голови Сколе. Цього разу його затримали у період розгляду апеляційної заяви.

Причиною затримання на цей раз стало вимагання переоформити на свою матір гаражне приміщення вартістю приблизно 70 тисяч гривень. Інцидент відбувся вчора, 18 липня, близько 20:25 год на Сколівському цвинтарі.

Сьогодні прокуратура Львівщини повідомила про висунення 42-річному міському голові Сколе  Володимиру Москалю підозри за ч. 3 ст. 386 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище), яка передбачає до 10 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати осади та конфіскацію майна. Наразі вирішується питання запобіжного заходу.  

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах