Суспільство  |  07.11.17  |  вівторок
 

Міграційний рух з України до Польщі продовжує зростати

З 11 червня, коли почав діяти безвізовий режим, і до кінця вересня громадяни України перетнули в межах безвізу українсько-польський кордон 644 тис. разів.

Про це йдеться у повідомленні прес-секретаря Управління з питань іноземців Якуба Дудзяка.

"Міграційний рух з України до Польщі постійно зростає, проте скасування візового режиму не вплинуло суттєво на його темпи",

- зауважив Дудзяк.

За його словами, порівняння чотиримісячних періодів до і після запровадження "безвізу" свідчить, що кількість громадян України, які приїхали до Польщі, збільшилася лише на неповних 9%.

Це підтвердили й у Прикордонній службі. За інформацією прикордонників, у період з лютого по травень поточного року до Польщі прибуло 3,36 млн. українців, а з червня по вересень - 3,65 млн (різниця становить 290 тис. осіб).

Українські громадяни, які прибувають у Польщу в межах безвізового режиму, можуть там працювати при наявності документів, а саме - дозволу на роботу.

Як раніше повідомлялося, польське видання Dziennik Gazeta Prawna писало, що "Київ втрачає Польщу і весь регіон". Автори публікації вважають, що українська влада за короткий термін змогла посваритися з багатьма західними сусідами, які її всіляко підтримували.

Нагадаємо, що раніше глава українського Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович розповів, коли дозволить ексгумацію польських поховань. Формально саме через цю заборону, між Польщею і Україною виник жорсткий дипломатичний конфлікт, який може мати непередбачувані наслідки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e