Суспільство  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

Мережу зворушила фотогофія бідного сирійського підлітка

Власник одного з тренажерний зал в Туреччині побачив в інтернеті фото хлопчика, який із заздрістю дивиться у вікно його закладу, та вирішив розшукати його.

На початку січня в Instagram з'явилася фотографія бідного хлопчика, який дивиться у вікно тренажерного залу Olympiat в турецькому місті Стамбул. Власник залу Мустафа Куджуккая, який сам виріс у бідній сім'ї, перепостив знімок і попросив своїх фоловерів допомогти з пошуками хлопчика.

"Він був взутий в шльопанці без шкарпеток (взимку), одягнений в поношений сірий светр, у нього на плечі висів стільчик для чищення взуття. Все це ознаки тієї бідності, що занадто часто зустрічається серед сирійських біженців в Туреччині, які намагаються трохи заробити на життя" ,

- йшлося в повідомленні.

Пост Куджуккая став вірусним в турецьких соцмережах. Хлопчика знайшли через два дні. Виявилося, що на фото зображений 12-річний Мухаммад Хусейн, чия сім'я переїхала до Туреччини з сирійського міста Дейр-ез-Зор в 2013 році. Рідні Мухаммада живуть дуже бідно і заробляють на життя, збираючи зі сміттєвих баків макулатуру і металобрухт.

Власник тренажерного залу подарував хлопчикові довічний абонемент в його заклад.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...