Суспільство  |  16.05.22  |  понеділок
 

McDonald's оголосив про остаточний вихід з росії

Про це пише УНН.

Компанія McDonald's оголосила про остаточний вихід з росії, подальша робота "не відповідає цінностям" фірми, йдеться у заяві компанії, цитованої AP.

Деталі

Так, McDonald's заявив у понеділок, що розпочав процес продажу свого російського бізнесу, що робить його останньою великою західною корпорацією, яка залишає росію після того, як у лютому вона вторглася до України.

Гігант фаст-фуду вказав на гуманітарну кризу, викликану війною, заявивши, що збереження бізнесу в росії "недоцільне і не відповідає цінностям McDonald's".

На початку березня компанія з Чикаго оголосила, що тимчасово закриває свої магазини в росії, але продовжить платити співробітникам. У понеділок компанія заявила, що добиватиметься, щоб російський покупець найняв цих робітників і платив їм до закриття угоди. Компанія не назвала потенційного покупця.

Намагаючись продати свої ресторани, McDonald's заявила, що планує розпочати видалення золотих арок та інших символів та вивісок під назвою компанії. при цьому компанія заявила, що збереже свої товарні знаки у росії.

Доповнення

Після початку війни мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's вирішила тимчасово закрити всі свої 850 ресторанів у росії та призупинити операції. Причиною вони назвали засудження агресії та насильства.

Перший ресторан McDonald's у Москві відкрився у 1990 році. Зараз у росії понад 850 ресторанів бренду, а в російських представництвах компанії працює 62 тисячі осіб, крім того, у компанії сотні партнерів і місцевих постачальників.

Про це повідомляє unn

 
 

Коментарі (0) перегляди: 532

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e