Суспільство  |  21.09.21  |  вівторок
 

10% шкіл Львівщини у «жовтій зоні» зможуть працювати офлайн

На Львівщині функціонують понад 1000 шкіл, з них лише трохи більше, ніж 10 % зможуть продовжувати офлайн-навчання при запровадженні «жовтої» зони епіднебезпеки.

Як повідомив «Варта 1» директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, відповідно до положень постанови Кабміну № 1236, навчальний заклад при «жовтому» рівні епіднебезпеки може працювати у звичному режимі у разі, якщо 80% персоналу (і педагогів, і допоміжного) отримали хоча б одну дозу вакцини від ковіду. На Львівщині є майже 1100 шкіл і з них, на жаль, лише трохи більш як 10% зможуть продовжувати навчання офлайн. У інших же шкіл будуть вимушені канікули.

Він також додав, що щодня в області збільшується кількість випадків захворювання на ковід. Динаміка госпіталізацій складає понад 65 %. Вже більше як протягом тижня перевищений показник «зеленої» зони епіднебезпеки за кількістю госпіталізацій на тиждень – 75%, а подекуди і 80%, при гранично допустимому показнику «зеленої» зони 50%.

Від сьогодні хворих на ковід прийматимуть Сокальська центральна і Рудківська лікарні, які певний час перебували у запасі. Ще цього тижня до роботи з ковідними пацієнтами залучаємо інші три заклади із переліку ковідних – Пустомитівська, Перемишлянська і Жидачівська лікарні.

«Наголошую, що від 93 до 98% госпіталізованих з коронавірусом людей не є вакцинованими. Ми повинні бути соціально відповідальними один перед одним. Вакцин на Львівщині є у достатній кількості, робота центрів вакцинації організована так, щоб мешканці могли максимально зручно і комфортно отримати щеплення»,

– зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Окрім того, як повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА на 80% вакцинований персонал у 165 школах області. Відсоток шкіл, що досягли необхідного для офлайн-навчання рівня вакцинації працівників у розрізі районів виглядає наступним чином:

Стрийський район – 22, 3 %
Червоноградський район – 21,4%
Дрогобицький район – 20 %
Яворівський район – 15,3%
Золочівський район – 14,4%
Самбірський район – 6,2 %
Львівський район – 2,6 %

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах