Суспільство  |  17.02.18  |  субота
 

Львів’янка знайшла голову миші у квасолі, купленій в супермаркеті

До того, як виявити частину тіла гризуна в пакеті, жінка встигла двічі поїсти з нього улюблених овочів.

Олександра полюбляла квасолю, тож, оскільки в магазині ці боби були тільки власної торговельної марки гіпермаркету, жінка вирішила купити цей дешевий товар. Придбаної квасолі львів’янка поїла двічі, а згодом, висипавши решту вмісту пакунку, вона була шокована.

"Цей сюрприз я знайшла в упаковці замороженої квасолі. Я не буду їсти її до кінця життя",

– зізналася жінка.

За словами Олександри, вона спершу сподівалася, що несподівана знахідка є шматочком риби, однак, добре роздивившись, зрозуміла, що це - голова гризуна.

Вражена покупчиня зателефонувала на гарячу лінію торгового закладу. Представник гіпермаркету запропонував їй ще раз приїхати в магазин. Адміністрація закладу визнала провину, відшкодувавши клієнтці гроші за придбаний неякісний товар і подарувавши їй торт і пляшку шампанського.

Як пояснили представники закладу, якість товарів постачальника цих бобових зі Сміли щороку була на високому рівні, однак після неприємного випадку його овочі в магазин пообіцяли не приймати.

"Усі партії цього виду продукції виробника зняті з реалізації в усіх магазинах мережі. Постачальник заблокований. Ведеться розслідування",

– заявили в гіпермаркеті.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...