Суспільство  |  25.05.18  |  п'ятниця
 

Львів'ян закликають пройти безкоштовне обстеження просто неба

З 29 травня до 9 червня у межах профілактичних акцій "Здорове місто" усі охочі містяни матимуть змогу перевірити своє здоров'я.

У спеціальних наметових містечках, розміщених поряд з медичними закладами, можна буде отримати консультації фахівців. 

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, метою такої щорічної акції є пояснити львів'янам, що вчасна діагностика та лікування хвороби запобігає смертельним випадкам. 

"Щорічно ми проводимо різноманітні профілактичні акції, бо переконані, що профілактика – це завжди легше і ефективніше, ніж лікування занедбаних захворювань. Це акції з профілактики артеріальної гіпертензії, туберкульозу, онкопатологій, цукрового діабету, глаукоми, опіків у дітей та інші. Окрім того, з 2009 року ми робимо просто неба медичні містечка під назвою «Здорове місто», щоби ще раз закликати львів’ян до збереження свого здоров’я. Адже під час таких профілактичних акцій фахівці виявляють велику кількість людей, які вперше дізнаються, що мають проблеми зі здоров’ям. Передусім це підвищений артеріальний тиск, підвищений рівень глюкози у крові, зміни в легенях, патології під час обстеження молочних залоз»,

– розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Медичні містечка розмістять у 9-х локаціях Львова, а також у віддалених його куточках. 

Окрім того, обстежитись зможуть і діти. 2 та 9-го червня на базі міської дитячої лікарні, що на вул. Орлика, 4 малюки зможуть безкоштовно пройти УЗД внутрішніх органів, суглобів, консультації невролога, дерматолога, педіатра, тощо. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...