Суспільство  |  22.08.19  |  четвер
 

Львівський суд зобов’язав знести вісім незаконних поверхів ЖК "Форест-Хілл"

На Нивах замість чотирьох поверхів збудували 12.

Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав знести вісім надбудованих поверхів "Форест-Хілл" на вул. На Нивах у Львові.

Відповідне рішення оприлюднили у Єдиному реєстрі судових рішень.

Власницею земельної ділянки є львів’янка Ганна Федорів. У 2015 році вона отримала містобудівні умови та обмеження на зведення 4-поверхового будинку на вул. На Нивах, що у Шевченківському районі Львова. У цей же час львів’яни Олег Кізима, Дмитро Кізима та Олександр Здоровецький заснували ЖБК "Форест-Хілл" і почали продавати будинки у кооперативі, який ще навіть не почали будувати.

Замість чотирьох поверхів на ділянці звели 12 та продали квартири у поверхах, на які не було дозволу, при цьому ошукавши 88 вкладників.

Забудовниця двічі отримувала приписи від інспекції ДАБК – про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт з вимогою надати доступ посадовим особам ДАБК до об’єкта будівництва для перевірки та про усунення порушень вимог законодавства у галузі містобудівної діяльності, з вимогою про знесення об’єкта будівництва серед іншого. Після третього припису ДАБК подала на Ганну Федорів до суду.

Інспекція встановила, що будівництво на вул. На Нивах вели не лише всупереч приписам Інспекції, без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт, але й з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Як ідеться у рішенні суду, під час засідання Ганна Федорів заперечила, що є замовницею будівництва. За її словами, цим займались ТзОВ "Олдімстрой". Втім суддя заперечила, вказавши, що ім’я Ганни Федорів вказане в усіх містобудівних документах на ЖК. Тож суд зобов’язав знести 5-12 поверхи. Це рішення можна оскаржити в апеляційному суді.

За даними сайту ЛУН, будівництвом "Форест-Хілл" займалася компанія Global Development, засновниками якої, згідно з Youcontrol, є Дмитро та Юрій Кізима і Юліан Побурко. Ця ж компанія була забудовником незаконного ЖК "Орандж" на Варшавській – Сосновій, де замість триповерхівки мали звести 10-поверховий будинок. Тепер на цьому місці облаштують сквер. Ця ж компанія була інвестором ЖК "Галіція" на вулиці Шевченка, 307а, яку також збудували без дозволів, але через велику кількість розкуплених квартир, міська рада самобуд узаконила.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах