Суспільство  |  10.08.20  |  понеділок
 

Львівський фельдшер отримав відзнаку найкращого медика України (фото)

У неділю, 9 серпня, в столиці України відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження Орденом та медаллю Святого Пантелеймона найкращих медичних працівників України.

На щорічній урочистій церемонії нагородження Орденом Святого Пантелеймона відзначили львівського фельдшера Андрія Голода.
Про це повідомило Українське лікарське товариство у Львові.

“З більше, як сотні кандидатів з цілої України було визначено 21 номінанта на Орден, серед яких і обирали п’ятьох переможців у номінаціях – «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в Міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» та «Взірець служіння суспільству». Також було визначено дев’ятьох номінантів на медаль у номінаціях: «За турботу і ласку до хворого», «За лікарське мистецтво» та «За наукові розробки у медицині». Додамо, що обов’язковою умовою для номінантів на медаль є вік до 35 років. Разом з Орденом переможці отримали і грошовий сертифікат,”

– йдеться у повідомленні.

Орденом Святого Пантелеймона, який є найвищою громадською відзнакою за професіоналізм та милосердя, нагородили п’ятьох медичних працівників. Ще троє отримали медалі.

У номінації «Найкращий медичний працівник» Орденом Святого Пантелеймона нагороджений Андрій Юрійович Голод – фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги підстанції №1 КНП ЛОР Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф.

Додамо, що з претендентів, яких рекомендувала Регіональна рада Львівської області, п’ятеро увійшли в четвірки фіналістів найкращих у своїх номінаціях в Україні за результатами голосування Національної експертної комісії Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії. А ще двоє – в номінації на медаль.

Андрій Голод у 1996 році закінчив Самбірське медичне училище Львівської області за спеціальністю «лікувальна справа», здобувши кваліфікацію «фельдшер».

З квітня 1996 року і до сьогодні він фельдшер з медицини невідкладних станів. У 2015 році Андрій Голод проходив службу в зоні бойових дій на сході України на посаді фельдшера медичного пункту.

Під час мобілізації пройшов курс Tactical Combat Casualty Care за стандартами надання медичної допомоги країн НАТО в умовах війни. Проводив інструктажі й заняття з домедичної допомоги на полі бою з військовослужбовцями.

Також відзнаки отримали:

Номінації «Найкращий лікар» – Гнатів Ірина Леонідівна – лікарка загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області».
Номінації «Новатор охорони здоров’я» – Рачкевич Станіслав Любомирович – завідувач 3-то хірургічного відділення – Центру шлунково-кишкових кровотеч КНП «ЛШМД м. Львова”\ Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.
Номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я» – Іванів Юрій Андрійович – професор, завідуючий кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького.
Номінації «Взірець служіння суспільству» – Федоренко Сергій Мирославович – генеральний директор КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна лікарня».
У номінації молоді (до 35 р.) медаль «За лікарське мистецтво», Львівщину представляв Роман Дмитришин – лікар відділення невідкладної медичної допомоги Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – м. Львів.
У номінації серед молоді (до 35 р.) медаль «За турботу і ласку до хворого», Львівщину представляє Христина Мамчур – медична сестра хірургічного відділення Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах