Суспільство  |  20.12.19  |  п'ятниця
 

Львівські полісмени врятували чоловіка, який намагався зістрибнути з моста

На вулиці Княгині Ольги цієї ночі 19-річний юнак помітив невідомого, який намагався стрибнути з мосту. Він завадив зробити чоловікові цей вчинок і викликав патрульних, які вже через 3 хвилини були на місці.

Поліцейські 4 батальйону Максим Маньковский та Богдан Грицаїшин познайомилися з молодим чоловіком. 31-річний львів‘янин просив залишити його в спокої, адже він все одно покінчить із життям. Тут він хотів стрибнути на товарний потяг.

Чоловік сказав, що лишив прощальну записку рідним і повертатися не збирається. Патрульні продовжували розмовляти з ним і з‘ясовувати причини. Вони викликали швидку, однак, коли медики приїхали чоловік навідріз відмовився від госпіталізації, і, знову, патрульні лишилися з ним наодинці. Зневірений у житті розповів, що давно готувався до самозгуби і неодмінно це зробить. Поліцейські не могли залишити чоловіка з такими думками.

Через деякий час спілкування, вони попросили його сісти в службовий автомобіль і самотужки проїхали до лікарні. Львів‘янин продовжував наголошувати, що не бачить сенсу госпіталізації, адже жити від цього він не захоче. Патрульні викликали на місце його батьків, інформує патрульна поліція Львівської області.

Про це повідомляє prozahid

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах