Суспільство  |  13.03.18  |  вівторок
 

Львівські патрульні врятували занедбаного коня

Тварина була позбавлена належного харчування та догляду й утримувалася в непристосованих умовах.

У понеділок, 12 березня, небайдужі громадяни повідомили у поліцію про те, що в одному з приватних дворів у Брюховичах під Львовом перебуває кінь у жахливому стані, інформує Патрульна поліція Львівської області.

Правоохоронці, які приїхали на місце, виявили там коня, який стояв на подвір’ї. Тварина справді мала дуже кепський вигляд.

"Тварина виглядала зневодненою, дуже худою та знесиленою. Так як власника не було на місці, ми вирішили не гаяти час та набрали йому в миску, яку знайшли на подвір‘ї води",

- розповіла Анна Бурда, інспектор 1-го батальйону поліції.

Поспілкувавшись зі сусідами, патрульні з‘ясували, що кінь стояв на вулиці понад рік, навіть у період 20-градусних морозів.

На місце події приїхали слідчі-оперативники, які зафіксували подію. Про цю ситуацію повідомили захисникам тварин. Після тривалих бесід господар коня погодився передати його зоозахисникам, які забезпечать тварині належні умови і нададуть кваліфіковану допомогу.

Як зазначили у поліції, зараз кобила Зірочка перебуває в цілковитій безпеці.

Як повідомлялося, 4 березня на Львівщині знайшли мертву самку лося. Ветеринари обстежили тіло тварини та виявили, що вона загинула від обезкровлення, викликане пошкодженням ноги міцним тонким дротом від протитанкової ракети.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1095

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах