Суспільство  |  31.05.20  |  неділя
 

Львівщина не готова до послаблення карантину

Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Про це інформує МОЗ.

Станом на 31 травня, м. Київ, Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська й Чернівецька області не готові перейти на ІІ етап послаблення карантину.

Аналіз готовності визначається за такими критеріями:

1) інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає менш як 12 на 100 000 населення (тижневий рівень захворюваності на 100 000 населення в період умовного піку епідемії на території України + 50 %);

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 % (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);

3) охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 000 населення.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах