Суспільство  |  25.09.18  |  вівторок
 

Львів готовий до опалювального сезону

Опалювальний сезон 2018-2019 років розпочнеться тоді, коли буде відповідна температура зовнішнього повітря.

За інформацією львівських підприємств теплопостачання, у вересні розпочалися роботи щодо заповнення мереж водою згідно з актами готовності будинків до зими.

"Також проводимо повірку і встановлення лічильників обліку теплової енергії. Цим займається ЛКП кожного району. Також ЛКП обстежують інженерні мережі у підвалах будинків і проводять їх утеплення та ремонт, щоб при запуску тепла не виникало жодних аварійних ситуацій", – зазначила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Упродовж літа й тепер, за словами Ірини Маруняк, теплопостачальні підприємства виконують роботи з ремонту магістральних теплових мереж, перевіряють стан усіх трубопроводів, ремонтують ЦТП і котельні.

На думку директора департаменту, не мали б виникнути надзвичайні ситуації, тому опалювальний сезон має розпочатися вчасно, відповідно до температури зовнішнього повітря.

"Як правило опалювальний сезон розпочинається з середини жовтня, та все залежить від температури. За необхідності готові розпочати його будь-коли, коли середньодобова температура впродовж трьох діб буде нижчою 8°C", – зазначила Ірина Маруняк.

Під час опалювального сезону 2018-2019 років ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення у понад 1600 житлових будинків, 198 шкіл і садочків і 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП "Залізничне теплоенерго" опалюватиме близько 525 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи та садочки) і 6 медустанов.

 

 

 
 

Коментарі (3) перегляди: 900

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах