Суспільство  |  20.10.18  |  субота
 

Лукашенко вигадав як "зробити мужиками" студентів ВНЗ

На думку президента Білорусі, студентів можна відправляти на військову службу під час літніх канікул, щоб у них не було можливості ухилятися від призову.

Про це заявив сам Олександр Лукашенко під час спілкування зі студентами в Гродно. 

Лукашенко запропонував унікальну концепцію призову студентів на військову службу. Він вважає, що учнів можна відправляти в армію на пару місяців під час літніх канікул. Після першого курсу студент пройде курс молодого бійця і отримає початкову військову підготовку, а після другого - освоїть військову спеціальність.

"Скосити від армії - потім не знаю, на кому ти одружуєшся. Сьогодні дівчина хоче, щоб поряд з нею був мужик, а не просто хтось там в штанях ходив. І тому зараз я думаю, як хлопців, які надійшли до вузу, підготувати і зробити мужиками. Ми ж їм відстрочку даємо, а потім їм після того, як закінчать вуз, вже не хочеться служити, вони шукають різні способи. Після закінчення вузу, коли він вже понюхає цей порох, він буде хорошим фахівцем. Він отримує офіцерське звання і десь ще три місяці після вузу служить як офіцер, готує молодь і так далі ",

- наголосив Лукашенко.

Раніше президент Білорусі заявляв, що особисто проти закону про протидію домашньому насильству, тому як "хороший ремінь іноді корисний для дитини".

Нагадаємо, що Лукашенко заявив, що вони не можуть на 100% розраховувати на Путіна та анонсував посилення мілітаризації своєї країни і модернізацію озброєнь.

В Україні ж вісім із десяти молодих киян бігають від призову в армію. Більшість чоловіків призовного віку в столиці вважають за краще уникати зустрічі з працівниками військкоматів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах