Суспільство  |  04.06.19  |  вівторок
 

Садовий звернувся до поліції через погрози найбагатшого депутата

Мер Львова закликав львів’ян висловити свою позицію щодо незаконних і насильницьких дій псевдоактивістів.

У вівторок, 4 червня, міський голова Львова Андрій Садовий публічно звернувся до правоохоронців з проханням перевірити причетність найбагатшого депутата Львівської міської ради Григорія Козловського до організації та замовлення нападів псевдоактивістів.

«Я прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації і замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики і великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував працівникам міської ради. Особливо часто погрожував жінкам, які працюють в міській раді», – заявив Андрій Садовий.

У відеозверненні мер Львова розповів про наслідки нещодавнього штурму Ратуші та нападів на чиновників мерії. Він звинуватив поліцію у бездіяльності. Також Садовий закликав львів’ян висловити свою позицію щодо нападів на посадовців, назвавши насильство в місті неприпустимим.

Ще мер подякував кільком відомим львів’янам за те, що вони публічно виступили проти незаконних дій псевдоактивістів.

Нагадаємо, у середу, 29 травня, представники організацій «Розвиток громади», «Українська спілка учасників АТО», «Національний корпус», «Сокіл» та інші особи виламали двері у Львівську міську раду та ввірвалися всередину. Після чого вони напали на працівників «Муніципальної варти».

У результаті бійки та штовханини було госпіталізовано керівника адміністрації міського голови Євгена Бойка.

Також напередодні, 24 травня, псевдоактивісти зірвали засідання виконкому, обливши фарбою заступника мера Геннадія Васьківа та Євгена Бойка. Внаслідок цього Євген Бойко втратив зір на одному оці.

Про це повідомляє zaxid.net

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах