Суспільство  |  20.02.20  |  четвер
 

Літак з українцями з Китаю прибув до Харкова (відео)

Раніше сьогодні він робив посадку у "Борисполі" для дозаправки.

Літак з Китаю, на якому знаходяться громадяни України та іноземці, прибув до Харкова. Про це свідчать дані сервісу flightradar24.com.

Літак з Китаю, на якому знаходяться громадяни України та іноземці, прибув до Харкова. Про це свідчать дані сервісу flightradar24.com.

В аеропорту присутній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Сьогодні, 20 лютого, о 09:40 український пасажирський літак спецрейсу PQ 7302 з евакуйованими з КНР громадянами здійснив посадку в міжнародному аеропорту "Бориспіль" на дозаправку. Після прибуття до аеропорту в місті Харків усіма особами на борту буде пройдено належний прикордонний контроль з дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил Всесвітньої організації охорони здоров’я у спеціальній відокремленій зоні аеропорту. Згодом евакуйованих з Китаю громадян України та іноземців буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії "Нові Санжари" у Полтавській області. Впродовж 14 днів люди перебуватимуть у санаторії на обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю і безпеки.

 

 

 

Про це повідомляє unian

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах