Суспільство  |  18.02.20  |  вівторок
 

Літак SkyUp післязавтра доставить українців з Уханя у Львів

Рейс в Ухань виконає посилений екіпаж з 16 осіб.

Авіакомпанія SkyUp відправить у Ухань літак Boeing 737-700 19 лютого, а вже 20 лютого почнеться процес евакуації українців з Китаю. Згідно онлайн-табло на сайті авіакомпанії, рейс з Уханя буде виконаний у Львів з проміжною посадкою в Алмати.

Про це повідомляє avianews.com. Як розповів міністр внутрішній справ України Арсен Аваков в ефірі програми «Свобода Слова», китайська влада в потрібний момент доставлять пасажирів до літака в аеропорт Уханя. Серед них будуть також громадяни Росії, Білорусі, Нідерландів, Аргентини та інших держав. Перед евакуацією у пасажирів перевірятимуть температуру. На борт не допустять людей, якщо температура буде перевищувати 37,2 °C. Рейс в Ухань виконає посилений екіпаж з 16 осіб. З ними також полетять поліцейський, два лікаря, медсестра, військовий і працівник консульства. По прибуттю в Україну всіх пасажирів і супутніх, включаючи екіпаж, посадять у автобуси і направлять у спеціальне місце на карантин тривалістю 14 днів. Місце карантину міністр не назвав.

«Літак зазнає спеціальної дезінфікуючої процедури. Дуже складної, витратної, але чіткої, яка обговорена з фахівцями авіабудівниками і включає навіть заміну спеціальних повітряних фільтрів, щоб повністю убезпечити ситуацію. Всі відходи, фільтри, серветки, залишки їжі будуть зібрані в спеціальні ємності і спалені»,

– додав міністр.

На початку лютого українські авіакомпанії МАУ та SkyUp припинили виконання прямих польотів в Китай, закривши рейси Київ-Санья. Останні літаки вирушили до Китаю порожніми для вивозу українських туристів. По прильоту всім пасажирам перевірили температуру і відпустили додому.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1400

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах