Суспільство  |  24.09.19  |  вівторок
 

Львівські освітяни хочуть купити ковдри із неіснуючої тканини

Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти Львівської міськради проводить закупівлю ковдр із тканини, яка не існує. Про це заявив один з учасників закупівлі, співвласник ТОВ "Домашній текстиль" Олександр Соколовський, інформує "Наші гроші. Львів".

Освітяни вирішили придбати 800 комплектів дитячої постільної білизни, 500 ковдр та подушок, а також махрові та вафельні рушники (загалом 2 тис. штук). У технічних вимогах до ковдр тендерний комітет вказав, що переможець повинен використати тканину "бязь набивна"» із щільністю 300 г/м².

Як повідомив Олександр Соколовський, ніде у світі не виготовляють бязь такої щільності.

"Зі щільністю 300 г/м² – це буде вже не бязь, а майже брезент, і таку бязь не зможе зробити ніхто, не має у світі таких технологій. Готовий посперечатися з замовником на порушення кримінального провадження!",

– написав він.

Участь у тендері взяло шість учасників, з яких відхилили п’ять. Наприклад, ТОВ "ТК-Домашній текстиль" пропонувало товар найдешевше за усіх і майже удвічі дешевше очікуваної ціни – 276 тис. грн. Однак фірму відхили, оскільки деякі технічні показники, які зазначені у лабораторних випробуваннях товару, відрізнялись від вимог. Зокрема, щільність тканини ковдри становила 149 г/м², тоді як замовник вимагав щільність не менше 300 г/м².

Виданню не вдалося знайти закупівлю, де б вимагали бязь щільністю 300 г/м², замовники в основному зазначають щільність не менше 147 г/м².

Ще одного учасника, ТОВ "Ім.Текс", дискваліфікували за формальною причиною. Фірма надала документ про дотримання заходів із захисту довкілля під назвою "довідка", а не "гарантійний лист", що на думку тендерного комітету, є достатньою причиною для відхилення пропозиції.

Відхиливши п’ятьох дешевших учасників, 12 вересня тендерний комітет опублікував повідомлення про намір укласти договір із шостим учасником – ПП "Товарна база", яке знайшло бязь щільністю 300 г/м². Сума майбутнього контракту становитиме 517 тис. грн, що близько до очікуваної вартості.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах