Суспільство  |  31.07.18  |  вівторок
 

Кожний п'ятий дитячий оздоровчий заклад має санітарні порушення

Таким чином, кожний п'ятий дитячий оздоровчий заклад не відповідає санітарним нормам і може бути небезпечним для здоров'я дитини.

Про це повідомляє начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Алла Григоренко. 

Серед порушень встановлено невідповідність до норм якості питної води, відсутність певного узгодженого меню зі списком постачальників продуктів, непроведення дезінфекційних заходів, ремонтних робіт, несправний стан холодильних камер для продуктів, відсутність медоглядів у працівників, недотримання гігієнічних режимів, порушення технології приготування страв, використання заборонених продуктів , порушення питного режиму, відсутність документів, що підтверджують якість продуктів тощо. Напевно, не варто говорити про те, до яких наслідків може привести цей "букет" для дітей.

Тільки протягом червня не відкрилося 25 дитячих оздоровчих закладів через грубі порушення санітарних норм. При цьому, без узгодження з Держпродспоживслужби було відкрито 42 таких заклади.

Нагадаємо, що недбале ставлення до санітарних норм призводить до цілком конкретних плачевних наслідків. У дитячому таборі "Яструбок", що на Донбасі, отруїлося 76 дітей під час однієї тільки вечері. Пізніше в закладі знайшли ряд грубих порушень санітарних норм і табір закрили.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах