Суспільство  |  23.10.18  |  вівторок
 

Коло будинку Сороса у Нью-Йорку знайшли вибухівку

У поштовій скринці поблизу будинку американського мільярдера, фінансиста Джорджа Сороса знайшли вибухівку.

Про це повідомила газета New York Times з посиланням на поліцію.

Вибухотехніки її знешкодили, як ідеться в повідомленні, вибуху не відбулось. Також відомого мільярдера Сороса вдома в окрузі Вестчестер у Нью-Йорку в цей час не було.

ФБР, після передання їй цієї справи поліцією, коментарів не дала. У поліції Нью-Йорка сказали, що цей інцидент не є загрозою безпеці людей.

Джордж Сорос народився в Угорщині, має громадянство США та Великої Британії. Свій фінансовий капітал здобув завдяки фінансовим спекуляціям та інвестиціям. З часом зайнявся благодійністю та підтримкою науки. Прем’єр Угорщини Віктор Орбан звинуватив фонд Сороса у тпредставництві  антиурядових настроїв. Конфлікт між Соросом і Орбаном виник на грунті питання масової імміграції в Європу, проти якої Орбан виступав. 

Пізніше фонд Сороса "Відкрите суспільство" переїхав з Будапешта до Берліна через урядовий угорський законопроект "Зупинити, Сороса". Мета цього законопроекту полягає у захисті країни від напливу нелегальних мігрантів. Заразом він обмежує діяльність неурядових організацій, які власне представляє фонд Сороса, відкриваючи кримінальні справи проти тих, хто надає будь-яку допомогу нелегальним мігрантам.

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах