Суспільство  |  29.04.16  |  п'ятниця
 

Японець малює українських бійців у стилі аніме

Героями картин японського художника є персонажі українсько-російського конфлікту. Він зображує хлопців та дівчат у формі з шевронами СБУ, батальйонів Азов, Донбас.

Протягом минулого місяця автор опублікував понад півтора десятка таких малюнків.

У Японії ще минулого року у певних колах набули популярності артефакти війни з української зони АТО. Про це писала, зокрема, блогер rastamandita.

"В Японії, виявляється, цілий культ нашої війни! Там уважно стежать за ходом, купують (у спільних закупівлях) уніформу, шеврони, окуляри, взуття та ін. і влаштовують костюмовані ігри, де ретельно підбирають усі деталі. Фотки з їхніх ігор межують із оригінальними фотками Міноборони України, описами зброї, особливостей уніформи тощо. Багато присвячено батальйону "Азов" і особисто Андрію Білецькому. Про "Правий Сектор" ні слова (прогалина, думаю чуваку написати :)) Я з'ясувала, що у них була гра, присвячена Нацгвардії, була костюмована зустріч в образах ВСУ. На косплей, присвячений ВДВ, була взята за основу 79-а аеромобільна бригада",

- йдеться у її публікації.

Деякі японські користувачі соцмереж слідкують за перебігом військових дій на Донбасі, колекціонують елементи одягу й техніку. Доприкладу: "Україна に魅せられて。Японський блог для збору військової техніки України".

Охочі японці вивчають вояків ЗСУ, аби косплеїти (з англійської "costume play" - костюмована гра) їх з ігровим відтворенням боїв.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах