Суспільство  |  05.04.19  |  п'ятниця
 

Помер відомий фотохудожник зі Львова

Поховають Любомира Крису на Личаківському кладовищі.

5 квітня на 79 році життя відійшов у вічність один з найвизначніших українських фотомитців, автор численних високохудожніх альбомів Любомир Криса.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив журналіст Михайло Маслій.

"Україна, українці, національне мистецтво втратили одного з найкращих своїх синів — свідомого патріота, надзвичайно талановитого фахівця своєї справи. Не стало великого оптиміста і життєлюба. До останнього дня переймався долею рідної країни — щоб нами гордилися, щоб з нас ніхто не сміявся у світах, щоб нас любили і з нами рахувалися...",

- написав він.

Зокрема, Маслій розповів, що фотохудожник помер в родинному помешканні у Львові.

"Чудова людина, прекрасний фотомитець. Залишив багату спадщину про історію і культуру Львова для поколінь", "Не стало маестро світлин... Прикро й боляче...", "Він був всюди, все фотографував, знімав на відео, знав всіх і всі його знали. Поважний, вишукано чемний з гарними манерами Пан", "Най спочиває в Бозі. Так шкода... Такий файнезний чоловік!" - пишуть користувачі мережі під постом про смерть митця.

Зазначимо, Любомир Криса — Заслужений працівник культури України, автор художніх фотоальбомів, серед яких "Наш Івасюк", "Личаківський некрополь", "Храми Львова" та багато інших.

Поховають видатного львів'янина на Личаківському кладовищі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах