Суспільство  |  15.10.19  |  вівторок
 

В Україні планують побудувати космодром

Приватна українська компанія має намір побудувати в Херсонській області космодром. Стартова ціна проекту починається від $50 млн.

В Україні збираються побудувати космодром. Про це повідомив глава української компанії Space Logistics Дмитро Легеза в інтерв'ю Ліга.net, яке було опубліковано в понеділок, 14 жовтня.

"Основне завдання, яке ми перед собою поставили - побудувати космодром на території України. Для цього ми протягом перших трьох-чотирьох місяців ходили по різних організаціях, заводах, щоб офіційно зробити аналіз можливості такого будівництва", - сказав він.

Тетяна Люлька, керуючий партнер Space Logistics, зазначила, що стартова ціна такого проекту починається від $50 млн.

За словами глави Space Logistics, зараз компанія працює над загальним питанням можливості побудови космодрому.

"Коли я тільки почав задавати ці питання знаючим людям, то очікував, що мене піднімуть на сміх. Але всі сприймали серйозно. Виявилося, питання ніхто не вивчав - просто не було потреби, оскільки був Казахстан з Байконуром", - говорить Легеза.

Також в Space Logistics розповіли про пошук "оптимальної локації" для побудови космодрому.

"Локацією була обрана Херсонська область", - сказав Легеза.

Нагадаємо, що в середині вересня Рада оперативно ухвалила в першому читанні законопроект №1071, який відкриває космічну тему для приватних суб'єктів господарювання. Менш ніж через місяць документ прийняли в другому читанні.

Про це повідомляє ua.korrespondent.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e