Суспільство  |  27.10.21  |  середа
 

Керівники лікарень Львова закликають ввести локдаун (ВІДЕО)

Свою позицію лікарі пояснюють тим, що стрімко зростає кількість пацієнтів, зокрема з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади.

Керівники міських лікарень, зокрема лікарні швидкої медичної допомоги, 1-ї, 8-ї та 5-ї лікарень, які лікують хворих на коронавірус, сьогодні  звернулися до мера Андрія Садового та голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, міських та регіональних комісій з питань ТЕБ і НС з проханням посилити карантинні обмеження. 

«На сьогодні в клінічній лікарні швидкої допомоги є 427 пацієнтів з коронавірусом. З них 44 перебувають у реанімації. Це вкрай важкі пацієнти, 40 з яких – на допоміжній вентиляції. На жаль, темпи захворювання стрімко зростають. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого місяця, то це на 170 пацієнтів більше. Такі пацієнти зазвичай вимагають лікування у відділеннях реанімації. Надзвичайно мала кількість вакцинованих серед них. Якщо такі пацієнти та потрапляють в лікарню, то в них легкий перебіг і вони не потрапляють в реанімацію, і 90% із них – це ті, які вакциновані лише однією дозою. Враховуючи такі стрімкі темпи госпіталізацій, то буквально вже за тиждень нам не буде куди класти пацієнтів. Йдеться про реанімацію.

Нам потрібно спрацювати на випередження. Є вже певний досвід – ми пережили попередні 2 хвилі. Тому прогнозуємо, що в термін до 10 днів лікарні будуть переповнені. Зараз темпи поширення більші, колективного імунітету ще немає. Цей тиждень чи 10 днів дадуть час більшій кількості людей вакцинуватись»,

– розповів Іван Міськів, медичний директор з анестезіологічної роботи клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

«210 людей із Covid-19, станом на ранок, перебуває у 8-й лікарні. З них 11 – підключені до апаратів ШВЛ. Персонал працює на виснаження, працюють по півтори-дві доби. Персонал також хворіє та втомлюється і дуже важко працює.Ми працюємо також у поєднаному режимі: із травмами, хірургічними патологіями, і не залишаємо жодного пацієнта без уваги – чи то з Covid-19, чи то з політравмою. Але я хочу звернутись зараз із проханням до спільноти – будьте уважні та обережні! Не наражайте себе зайвий раз на небезпеку, не будьте в людних місцях без конкретної на те причини.

Я хочу звернутись до міської та обласної комісій, аби ввели жорсткий режим для можливості перервати той ланцюг. Інакше ми через якийсь період зайдемо в таку ситуацію, коли не зможемо прийняти ані ковідного пацієнта, ані пацієнта з ургентною патологією.»,

– зазначив Василь Трунквальтер,  керівник 8-ї міської клінічної лікарні Львова.

«Важливо перервати ланцюг захворюваності, тому звертаюся від себе і від лікарів щодо введення жорсткіших умов карантину, щоб це питання було винесене на комісію ТЕБ і НС як міста, так і області. В нас на сьогодні є понад 100 хворих. За два тижні ми прийняли понад 200 пацієнтів, і важкість перебігу недуги в них, порівнюючи з весною, є стрімкіший. Зараз пацієнтів привозять практично без обстежень, хвороба є дуже стрімка, сьогодні є так, що пацієнт почуває себе ще дуже легко, а за декілька годин він біжить в лікарню. Реанімація, палати інтенсивної терапії є зайнятими, кількість ШВЛ так само є на межі.

Є люди з хронічними захворюваннями, які також потребують госпіталізації з певними загостреннями. Якщо буде зростати кількість ковідних пацієнтів, ми не зможемо надати допомогу онкологічним пацієнтам, пацієнтам із загостренням хронічних захворювань»,

– розповів Андрій Миськів, керівник 5-ї міської клінічної лікарні Львова.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах