Суспільство  |  01.03.21  |  понеділок
 

В Україні проти COVID щепили вже понад 3 тисячі людей

В Україні з 24-го до 28 лютого проти COVID-19 провакциновано понад 3 тисячі людей, у Міністерстві охорони здоров'я очікують, що найближчим часом вакцинація пришвидшиться.

Джерело: заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер на брифінгу 1 березня

Пряма мова Кучера: 

"Кампанія з вакцинації продовжується, за останній час в Україні вже провакциновано понад 3 тисячі людей.

Згідно з планами Міністерства охорони здоров’я, вакцинація відбувається каскадним способом, тож у найближчій перспективі слід очікувати, що кількість провакцинованих суттєво почне збільшуватися. 

Це нормальний процес, зараз він тільки запущений – і там є свої процедури, як це має відбуватися". 

Деталі: Кучер також сказав, що МОЗ робить усе, щоб вакцинація проти коронавірусу в Україні відбувалася максимально швидко і якісно. 

Він вкотре запевнив, що щеплення українцям роблять лише безпечними вакцинами, які рекомендувала ВООЗ.

Вакцинація є добровільною та безоплатною для представників із груп ризику, з яких почалася кампанія імунізації населення.

Передісторія: 

24 лютого в Україні почалася вакцинація проти COVID-19. Черкаський лікар-реаніматолог Євген Горенко став першим українцем, який отримав щеплення проти коронавірусу SARS CoV 2.
За перші два дні вакцинаційної кампанії щеплення проти коронавірусної хвороби COVID-19 зробили 1 338 особам у різних регіонах України.
Вакцинація буде відбуватися в 4 етапи.

Про це повідомляє pravda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах